 |
Voi 4 sunteti cei nemultumiti dintre noi sute. Pe Maica Domnului cu voi sa cumparati de 4 ori mai scump. Ce penibil e ala cu integratul vezi ce problema ca a primit el altul in loc de ce a comandat. Poate nu ai specificat magarule. Misca curu ala gras la firma si cumpara de acolo.
LA FIRMA ASTA DE 2 ANI GASESC TOT CE CAUT. SMD, IC, uC. CAND NU STIAM DE EA MERGEAM PE MAICA DOMNULUI SI PE LANGA FAPTUL CA O BARETA DE PINI ESTE APROAPE 10 LEI ACOLO, NICI NU GASEAM MAJORITATEA COMPONENTELOR.
NU MAI COMENTATI VOI MAGARILOR. VOI SIGURI SUNTETI DIN CEI CARE AU MAGAZINE PE MAICA DOMNULUI.
Cotare: [5 din 5 Stele !] |
 |
|