 |
Taci dracu de rahat, de ce nu cumperi de pe Maica Domnului de 4 ori mai scump. Zi Doamne ajuta ca e firma asta, rahat cu ochi. Sigur esti un carnat pus de careva din concurenta de pe Maica Domnului. Noua la toti ne raspund oameni la telefon, numai tie nu. Mergi pe Maica Domnului sa cumperi mai scump si mai prost.
Cotare: [5 din 5 Stele !] |
 |
|